Bora dhe Donaldi i vënë “vulën”, kapen “mat” krah për krah në një klub nate në Prishtinë (FOTO LAJM)

Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar mbrëmjen e djeshme sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë, e ku janë marrë pjesë personazhe publike nga Kosova e Shqipëria.

Të ftuar në këtë promovim kanë qenë edhe aktori, Donald Veshaj e moderatorja, Bora Zemani. Raporti i të cilëve vazhdon të jetë në krye të mediave rozë që një kohë të gjatë.

Por, siç duket dyshja ka rregulluar marrëdhëniet dhe janë parë krah për krah në një klub nate në Prishtinë.

Express ka siguruar fotografi të dyshes ku shihen pranë njëri-tjetrit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Administrata Demokrate si edhe ajo ish-Republikane e SHBA-ve, njohin Partinë Demokratike zyrtare dhe jo foltoren

Story i radhës

iOS 15.5 është hapi i parë i një ndryshimi radikal për Apple

Të fundit nga