‘Bomba’ të reja për mbylljen e Televizionit A1

Në Youtube, në kanalin Fenix A1, mëngjesin e sotëm janë publikuar dy bomba të reja, në të cilat dëgjohen biseda telefonike ku zbulohet prapavija e mbylljes së TV A1.

Në audio-incizimin e parë dëgjohet ish kryeministri Nikolla Gruevski dhe ish ministrja e atëhershme e Punëve të Brendshme, Gordana Jankullovska, ndërsa në audio-incizimin e dytë është biseda në mes Dragan Pavlloviq- Llatasdhe ish drejtorit të atëhershëm të Drejtorisë për të Ardhurat Publike Goran Trajkovski./TV21

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Gjermani, shënohen mbi 4.000 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Zbulohet dokumenti sekret: Vaksina del për një muaj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian