Bluza shumë e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ gjoksin Demi Roses

Demi Rose provokoi sërish ndjekësit.

Modelja Demi Rose vazhdon me postime provokuese, ku vë në plan të parë format e bujshme trupore.

Së fundi, ajo pozoi nga pushimet, e veshur me të brendshme dhe një bluzë shumë të shkurtër në pjesën e sipërme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Bluza e shkurtër ia zbuloi asaj pothuajse tërësisht gjoksin, ndërsa të shumta ishin komentet e ndjekësve të saj.

Para pak ditësh, Demi u komentua për fotografitë me bodysuit transparent, ku nuk i linte aspak vend imagjinatës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Ngjarja paraprake

Biden: Trumpi e nxiti dhunën e “terroristëve të brendshëm” në Kongresin amerikan

Ngjarja e ardhëshme

Cilat ishin zgjedhjet më të shpejta në historinë e Kosovës?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian