Blizzard lançon ekspansionin Shadow Lands në World of Warcraft

Më 23 Nëntor është 16 vjetori i World of Warcraft dhe Blizzard ka planifikuar të festojë këtë moment. Kompania ka nisur një përditësim quajtur Shadow Lands, 4 javë më vonë nga premtimi i parë i kompanisë.

Studioja shtyu debutimin e Shadowlands më 26 Tetor për të përmirësuar më tepër lojën dhe dhënë dorën e fundit ekspansionit. Një eveniment është planifikuar më 10 Nëntor.

Blizzard gjithashtu tha se sezoni i parë i Shadowlands fillon më 8 Dhjetor. Seria e parë e ekspansionit Castle Nathria do të jetë e disponueshme po atë ditë. /PCWorld Albanian

Ngjarja paraprake

Hulumtimi i ADN-së tregon se qeni është miku më i vjetër kafshë i njeriut

Ngjarja e ardhëshme

Pendarovski: Në kushte të pandemisë arsimi dhe shkenca bëhen ende më të rëndësishme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian