Blerona Zeqiri e konfirmon se është në lidhje

Prezantuesja e njohur, Blerona Zeqiri, ishte e ftuar në emisionin e pasdites “Studio A”, në ATV.

Pos tjerash, ajo foli edhe për jetën private, duke e konfirmuar se është në një lidhje dashurie.

Image

Blerona deri më tani jetën personale e ka mbajtur shumë të izoluar, derisa një konfirmim i tillë është befasi e madhe për ndjekësit e saj.

Ja deklarata e saj:

Ngjarja paraprake

Kosova U-21 nuk ia del të mbajë epërsinë e dy golave, barazon me Katarin U23

Ngjarja e ardhëshme

Greqia, 1 724 raste të reja dhe 65 humbje jete nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian