Blerona vishet provokuese në ditën e Halloween

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më të komentuar në publik.

Blerona është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në ditën e Halloëeen, Blerona është shfaqet e veshur provokuese.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet në studio ku e realizon emisionin javorë.

Kaq provokuese po duket ajo.

Ngjarja paraprake

Erdoğan falënderon Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut dhe vendet e tjera për solidarizimin pas tërmetit

Ngjarja e ardhëshme

Covid-19, të shëruarit hezitojnë të japin plazmë gjaku

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian