Blerim Bexheti, kandidat BDI-së për Kryetar të Komunës Sarajit

Sonte Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Saraj mbajti mbledhjen e radhës…

#UNANIMISHT u vendos që z. Blerim Bexheti të jet kandidat BDI-së për Kryetar të Komunës Sarajit

Ngjarja paraprake

Conte për situatën e Eriksenit: Ishte e tmerrshme

Ngjarja e ardhëshme

Stuhia në Lipjan prish pullazet e dy banesave dhe dëmton disa vetura

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian