Bleona Qereti nuk i njeh vitet, sa në top formë që duket!

Ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, Bleona Qereti ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Si çdo herë, ajo duket kaq e thjesht dhe e bukur.

Image

Bleona Qereti

Padyshim, bukuria e saj është për çdo lëvdatë.

Ngjarja paraprake

​Një shtet që nuk e ka njohur Kosovën po merr pjesë në turneun e boksit “Adem Jashari”

Ngjarja e ardhëshme

Guardiola: Tottenhami i Mourinhos është favorit për ta fituar Premierligën

të fundit nga