“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Gjatë ditës së sotme, media ka raportuar për një incident në bjeshkët e Deçanit.

Një veturë “Off Road” është rrokullisur nga një lartësi e madhe.

Fatmirësisht, shoferi i kësaj veture ka shpëtuar me disa lëndime të lehta trupore dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Vetura e cila është aksidentuar është një “Jeep” Wrangler i modifikuar ekskluzivisht për terrene të vështira.

Vlera e veturës është rreth 100.000 euro dhe është shumë e rrallë, sidomos në tregun evropian.

Ngjarja paraprake

Në Rahovec është organizuar një turne i vajzave U15

Ngjarja e ardhëshme

'“Kushtrimi' i fitoi tre medalje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian