Bim Bimma ka një këshillë për Capital T lidhur me këngën e re

Capital T është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës vendore, i cili aktualisht po e shijon suksesin e këngës “Skulpturë”.

Por, artisti e ka vazhduar punën për këngët e reja, që pritet t’i dëgjojnë fansat shumë shpejt.

Ai ka publikuar një foto nga një studio muzikore, ku tregon që po punon për këngët e reja dhe pranoi shumë komente.

Në mesin e shumë komenteve të bie në sy ai i Bim Bimmës, i cili i shkruan “Si najnjo qe se ki bo dej qitash! Jepju stil të ri atyre”.

Kujtojmë se Capital T pritet që shumë shpejt ta publikojë bashkë me videoklip këngën dedikuar nënës.

Image
Ngjarja paraprake

Turqia raporton 2.322 raste të reja dhe 1.703 të shëruar nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Roma dhe PSG duan shërbimet e Allegrit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian