Billie Eilish thyen rekord në Instagram me imazhin si bionde pasi mori mbi 20 milionë pëlqime

Billie Eilish ka befasuar me një fotografi të publikuar ditëve të fundit në Instagram.

Ajo prezantoi ngjyrën e re të flokëve, gjersa zbuloi se është bërë bionde.

Më vonë solli edhe disa imazhe të tjera me mbishkrimin, “bionde” dhe “lamtumirë ngjyrës së gjelbër”.

Fotoja me transformimin e ri theu rekord në Instagram duke marrë një milion pëlqime në vetëm gjashtë minuta, duke lënë pas rekordin e mëparshëm, një postim nga Selena Gomez në ditëlindjen e saj të 26-të në vitin 2018.

Tani, me më shumë se 16 milionë pëlqime deri më tani, fotografia e Eilish tashmë është futur në dhjetë postimet më të pëlqyera në Insta të të gjitha kohërave.

Billie Eilish nuk është aspak e huaj kur është fjala për eksperimentet me flokë. Që kur erdhi për herë të parë në skenën muzikore në 2015, këngëtarja e “Bad Guy” është bërë e njohur për shumë ngjyra të ndryshme të flokëve.

Ajo ka tronditur gjithçka, nga gri e akullit në blu, por në vitin 2019 krijoi pamjen e saj më të famshme deri më tani, duke i lyer flokët me të zeza dhe rrënjët e saj me jeshile.

Billie e ka mbajtur atë stil deri më tani, por fansat në TikTok tashmë kishin menduar nëse këngëtarja do të ndryshonte pamjen – me shumë spekulime nëse ka vënë paruke në këto të fundit.

Duket se ato thashetheme ishin të vërteta, me flokët e rinj që simbolizojnë një drejtim të ri përpara albumit të dytë të yllit të muzikës pop.

Ngjarja paraprake

“Messi do të luajë për Newell’s Old Boys, siç ka luajtur Maradona”

Ngjarja e ardhëshme

Suarez e vlerëson Haalandin si një nga sulmuesit më të mirë në botë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian