Billie Eilish publikon videoklipin e kolonës zanore të filmit “No Time to Die”

Billie Eilish ka publikuar klipin e kolonës zanore të “No Time to Die” bashkë me Daniel Craig dhe Lea Seydoux.

Billie Eilish mahniti fansat në videoklipin e saj të frikshëm dhe dramatik për “No Time To Die”, i cili u publikua të enjten, shkruan DailyMail.

Kantautorja, 18 vjeçe, publikoi ​​këngën tetë muaj më parë, por videoja shoqëruese u dha premierë këtë javë në prag të kthimit të 007 në ekranin e madh muajin tjetër.

Ylli jep një performancë të ‘errët’ dhe të zhurmshme në klip i cili përmban pamje bardh e zi të këngës së saj me skena nga filmi.

Pamjet e shpejta përqendrohen në romancën midis Bond dhe Madeleine Swann, aktruar nga Lea Seydoux, me të cilën thuhet se do të martohet në film.

Videoja muzikore e shumëpritur gjithashtu përmban një ndjekje të tensionuar të makinave dhe tregon agjenten e CIA-s Paloma, luajtur nga Ana de Armas, përfshirë luftë dramatike ndërsa kishte veshur një këmishë interesante.

Teksa shkroi në Instagram, Eilish tha: ‘Ne e xhiruam këtë në shkurt dhe më në fund u publikua. E dua  dhe akoma aq e nderuar që jam pjesë e saj, faleminderit @ 007. ‘

Kënga doli në shkurt përpara datës së planifikuar të publikimit të filmit në prill.

Ngjarja paraprake

Ekskursion qeverisje

Ngjarja e ardhëshme

Biden dhe gruaja e tij marrin rezultatin e testit për COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian