Billie Eilish humb mbi 100 mijë ndjekës në Instagram

Ajo ka fansat që i përkushtohen tej mase secilit veprim që ajo bën.

është fjala për artisten e njohur, Billie Eilish, e cila së fundmi ka humbur disa prej mbështetësve të saj

19-vjeçarja në rrjetin social Instagrm ka humbur rreth 100 mijë ndjekës, për shkak të disa postimeve provokuese.

Image

Fotografitë e publikuara përmbanin vizatimet e saj, që kryesisht ishin trupa lakuriq.

Duket se po të njëjtat postime i kanë irrituar fansat e artistes, të cilët vendosën të mos e ndjekin më.

Një detaj të tillë e vërejti një fans, ndërsa kishte vërejtur se prej 73 milionë ndjekës, tashmë janë gjithsej 72.9 milionë.

Sidoqoftë kësaj, këngëtarja njihet për stilin e veçant dhe interpretimin e mrekullueshëm të këngëve. 

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Urimi i Metës: Mbarësi për çdo familje shqiptare dhe le të jetë viti i një rifillimi të fuqishëm evropian!

Ngjarja e ardhëshme

Ja si mund të jetë formacioni i Arsenalit me Costan, Iscon dhe Jordan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian