Bilanci tragjik në Elbasan, vdes pasagjeri i Golf-it

Rendohet edhe me shume bilanci i aksidentit tragjik te ndodhur mbremjen e kesaj te diele ne hyrje te qytetit te Elbasanit ne rrugen qe te con drejt Metalurgjikut.

Burime nga policia konfirmojne se ka nderruar jete pasagjeri i automjetit tip Golf qe u perplas me furgonin e pasagjereve.

Shtetasi me iniciale K.D 26 vjec vdiq ne spital ndersa drejtuesja e mjetit Golf, me iniciale F.B eshte ne spital.

Nderkohe ne spital jane paraqitur 8 persona te tjere nga te cilet kater ende me demtime serioze.

Ngjarja paraprake

Ndryshohet aktakuza kundër Netanyahut

Ngjarja e ardhëshme

Podujeva pa orë policore, përmirësohet situata dhe rastet aktive me koronavirus bien në 200

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian