Bikinet neoni të Demi Rose i tregojnë të gjitha

Ajo ka mbushur llogarinë e saj në rrjetet sociale me fotografi të veshura me të brendshme dhe selfie mahnitëse.

Dhe Demi Rose ngriti temperaturat të shtunën, derisa u shfaq me disa rroba banjo më pas në Instagram.

Modelja 25 vjeqare i la pak imagjinatës derisa shfaqi kthesat e saj të bujshme në bikinet e vogla jeshile.

Bikinet e pakta të saj, shfaqin shumë mirë kthesat e saj pë t’ia pasur lakmi./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Shpërthejnë protestat në Francë: 62 policë të plagosur dhe 81 të arrestuar

Ngjarja e ardhëshme

LVV fiton Podujevën, Lista Serbe nuk e lëshon Mitrovicën e Veriut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian