Bikinet e shkurta ia tregojnë trupin, bluza e mbulon sadopak

Bar Rafaeli ka ndarë disa foto të veshura me bikine në Instagram gjatë ditës së enjte.

Supermodelja 35 vjeqare mori vëmendjen kur u shfaq me rrobat e banjos nga Candice Swanepoel, Tropic of C, me një bluzë të bardhë dhe qorape gri./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Turqia regjistron mbi 4.500 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

​Luftë në Arsenal - Louise "nokauton" Sebalos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian