Beyonce sjell foto dhe video të papublikuara më parë të fëmijëve të saj

Beyonce ka filluar vitin e ri me një surprizë për fansat e saj.

Beyoncé ka publikuar disa video dhe foto të fëmijëve në profilin e saj të Instagramit.

Videoja prej katër minutash nxori në pah momentet e mrekullueshme të tyre gjatë vitit 2020 por ajo gjithashtu tregoi edhe disa pamje që nuk i kishim parë deri tani të fëmijëve të saj dhe Jay-Z.

Në klipin e publikuar Rumi shihej duke kërcyer nën ritmet e “Savage Remix”, pamjet nga photoshooti i tij dhe Sir me nënën e tyre, fotografi të tjera paraqisnin momente nga festa e Vitit të Ri të familjes vitin e kaluar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Ngjarja paraprake

Ministria e Shëndetësisë bën bilancin e dy ditëve të Vitit të Ri, ja sa viktima dhe raste të reja me Covid janë shënuar në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Ndërtohet spital modular në Strugë, do të sigurohen 40 shtretër shtesë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian