Beyonce pozon për numrin e ri të “Vogue”, duket e parezistueshme

Beyonce ka realizuar fotosesion të ri.

Pop-ylli ndërkombëtar, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”,.

Në fotosesionin që e ka realizuar për këtë revistë, këngëtarja dukej joshëse teksa u shfaq e veshur me kostume të ndryshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

British Vogue December 2020

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Madje në njërën prej fotografive, ajo u shfaq e veshur me një kostum shumë të ngushtë dhe transparent, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Ndërsa, në foton tjetër u shfaq e veshur me kostum të gjelbër dhe kapele në kokë, duke theksuar format trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

British Vogue December 2020

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Në imazhin e fundit, Beyonce u shfaq më elegante, e veshur në të zeza dhe me flokë të lidhura.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

British Vogue December 2020

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Ngjarja paraprake

Filipçe: Fillon shpërndarja e pacientëve, trajtimi edhe në instituitin e mushkrive

Ngjarja e ardhëshme

“Kodi i ri nuk i favorizon partitë e reja”- Monika Kryemadhi pyetet për partinë e Jozefina Topallit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian