Beyonce e bën më së miri, promovon linjën e fundit

Ajo është reklama më e mirë e biznesit të saj.

Dhe Beyonce thjeshtë po promovon imazhet e saj të reja në koleksionin e fundit të Ivy Park x Adidas.

39 vjeqarja ka pozuar me një veshje dimërore të bardhë.

Ajo ka sjellë pantollona bore të bardhë dhe një korset poashtu të bardhë që vëmendje i dha gjoksit të saj./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Japonia do të mbështesë Mauritiusin me 5.7 milionë dollarë për zhvillimin e sigurisë detare

Ngjarja e ardhëshme

Kultivimi i Trëndafilave – Biznesi i Ri Fitimprurës në Shqipëri  

të fundit nga