Beyonce duket e mahnitshme në koncertin e radhës të turneut “Renaissance”

Beyonce ishte aktive në Instagram këtë fundjavë, duke ndarë postime të reja që përmbajnë imazhe të freskëta nga turneu i saj botëror i “Renaissance”.

Për shfaqjen e fundit, e cila është aktualisht në Atlanta, Georgia, artistja 41-vjeçare e muzikës shihet e veshur me një fustan të gjelbër me prerje dhe një të çarë bashkë me një mbulesë mbi kokë.

Kostumi mahnitës i yllit shfaqte linjat e saj të mahnitshme, ndërsa u kompletua edhe me makijazhin e ngjashëm.

Image

Beyonce

Nëna e tre fëmijëve, e cila është e martuar me reperin Jay-Z, dukej e mrekullueshme në imazhet që ndau me 315 milionë fansat e saj në Instagram.

Artistja veshi geta rrjete me nuancë bezhë dhe një palë taka me majë të hapura jeshile.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Reperi 21 Savage ishte në audiencë për shfaqjen e fundit të këngëtares. Të famshëm të tjerë që kanë marrë pjesë në serinë e shfaqjeve të fituesve të Grammy përfshijnë Lizzo, Madonna, Lori Harvey dhe Zendaya.

Beyonce ka sjellë me vete familjen e saj në turne – bashkëshortin dhe tre fëmijët e tyre: Blue Ivy, 11 vjeç, dhe binjakët Rumi dhe Sir, 6 vjeç.

Ajo dhe reperi 53-vjeçar i lindur në Brooklyn (emri i plotë Shawn Carter) u takuan në vitin 1998 dhe ata kanë grumbulluar së bashku 56 çmime “Grammy” dhe vlerë neto prej 3 miliardë dollarësh.

Story i mëparshëm

Pritje mbi tri orë në Merdar për të dalë nga Kosova, kjo është gjendja në pikat tjera kufitare

Story i radhës

Rritet numri i fëmijëve lëmoshëkërkues

Të fundit nga