Bexheti s’ka të ndalur, vazhdon me realizimin e premtimeve

Kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, ka njoftuar se ka përfunduar bekatonizimi i dy rrugëve në Kondovë.

“✅ Përfundon bekatonizimi i 2 rrugëve në vendbanimin Kondovë
🚧 Rruga nr.4 – Janë montuar gjithsej 1300 m2 pllaka bekatoni
🚧 Rruga nr.3 – Janë montuar gjithsej 1200 m2 pllaka bekatoni
Vazhdojmë në përmirësimin e infrastrukturës rrugore në të gjithë vendbanimet е Komunës së Sarajit” thuhet në njoftimin e Bexhetit.

https://www.facebook.com/watch/?v=352655046282383&t=36

Ngjarja paraprake

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Ngjarja e ardhëshme

Karantinë për udhëtarët nga Mbretëria e Bashkuar me të mbërritur në Itali

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian