Bexheti në Click Plus: Me LSDM-në nuk jemi njëjtë!

Blerim Bexheti funksionar i lartë i BDI-së dhe kryetar i Komunsë së Sarajit, në emisionin Click Plus në TV21, thotë se BDI dhe LSDM nuk janë njëjtë, siç kanë deklaruar më parë disa funksionar tjerë të BDI-së.

Bexheti shtoi se BDI dhe LSDM, asnjëherë nuk mund të jenë një dhe se ata që deklarojnë ose nuk dinë dhe nuk kuptojnë politikat ose kanë dëshirë për ta thënë.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=3279832598805877

 

Ngjarja paraprake

Pas 22 vitesh në arrati, përfundon në Hagë i dyshuari për gjenocid në Ruandë

Ngjarja e ardhëshme

Sa është i kënaqur Blerim Bexheti me emërimet në Qeveri?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian