“Bespreme” kënga e radhës e Mozzikut

Mozzik është duke e shijuar suksesin e këngës “Pare” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Taynën.

Por si duket, Mozzik vetëm sa e ka filluar sezonën e tij, shkruan lajmi.net.

Ai ka paralajmëruar projektin e tij të radhës në ‘Tiktok’.

Besëpreme është në radhë”, ka shkruar Mozzik teksa në prapavijë dëgjohet një pjesë e shkurtër e projektit.

Ndryshe, reperi komentohet shumë edhe për jetën e tij private.

Së fundi ai u komentua për një krisje të miqësisë me Noizyn, për shkak të Loredanës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vashat e Kosovës udhëtojnë drejtë Qipros për Kampionatin Evropian

Story i radhës

Lituania thotë se është goditur nga një sulm kibernetik rus

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish