Berisha: Kosova zemra jonë

Kosova nesër nga ora 20:45 e pret një ndeshej historike. Dardanët në kuadër të gjysmëfinales së Ligës së Kombeve ndeshen me Maqedoninë e Veriut sfidë kjo që po pritet me shumë kërshëri.

Ekipi ynë tashmë gjendet në Shkup, derisa mesfushori kryesor i skuadrës Valon Berisha i është drejtuar opinionit me një mesazh të shkurtër.

“Kosova zemra jonë. Luftë dhe sfide e madhe po na pret, së bashku çdo send është e mundshme”, ka shkruar Berisha në instagram.

Kosova në këtë takim ka shumë mungesa, megjithatë, atmosfera në skuadër dhe pritshmëritë janë shumë të mëdha në taborin e Kosovës.

Ngjarja paraprake

Sekretari Aziri, takon producentët e festivalit ‘Shkupi Up Fest’ Besfort Dulatahu dhe Visar Etemi

Ngjarja e ardhëshme

Bardhi qetëson Metën dhe LSI-në: Opozita do të hyjë bashkë në zgjedhje, nuk ka rëndësi Kodi Zgjedhor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian