“Bënim seks në çdo dhomë”, 28-vjeçarja tronditet nga ajo që i bën i dashuri

Një femër 28-vjeçare, ka rrëfyer se pas lidhjes së fshehtë tri vjeçare, i dashuri i saj e ka braktisur. Ajo ka rrëfyer për “The Sun”, se i dashuri i saj ka vendosur t’ia jap edhe një shans martesës me gruan e tij, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj i plotë:

Unë jam takuar me të dashurin tim gjatë tri viteve të fundit dhe jam shumë e kënaqur me të.

Por ai sapo më tha se dëshiron t’i japë martesës së tij një shans të fundit.

Unë jam 28-vjeçare, ndërsa ai 45. U takuam gjatë stërvitjes në fitnes kur ai u përpoq të korrigjonte formën time.

Atij kjo gjë i pëlqente qartë.

Një javë më vonë, u ulëm në një bar në Londër, kemi pirë dhe ngrënë.

Ishte shumë bukur të ishe në një takim me dikë pak më të pjekur. Ne folëm për qëllimet e karrierës dhe planet tona.

Dhe kështu filloi afera jonë.

Gruaja e tij është stjuardeshë dhe larg nesh për ditë të tëra. Kur ajo ishte jashtë vendit, ai vinte të qëndronte me mua në banesën time.

Ne bënim seks vazhdimisht dhe në çdo dhomë.

Ai më trajtonte si një mbretëreshë, duke ardhur gjithmonë në shtëpi me dhurata dhe duke më gatuar darka të shijshme.

Ne e fshehëm lidhjen me vite të tëra. Por, erdhi edhe hera e parë, kur vendosa se nuk më pëlqente më të isha sekreti i tij i vogël i pistë.

Herën e dytë, ai ishte i frikësuar se gruaja e tij po e kapte. Por ne gjithmonë përfunduam së bashku.

herë, megjithatë, mendoj se kemi mbaruar për mirë.

Ai erdhi të martën me një tufë të madhe lulesh dhe një çantë për të marrë të gjitha gjërat e tij në shtëpi.

Kur e pyeta se çfarë po ndodhte, ai tha: “Të adhuroj. Ti e di atë.

Por, unë nuk mund të vazhdoj t’ia bëj këtë gruas sime. Më duhet ta bëj martesën tonë siç duhet.”

Isha aq e tronditur sa nuk mund të flisja. Më pak se një javë më parë, ne kishim planifikuar pushimet tona të para romantike së bashku në Bregun e Amalfit.

Unë nuk kam dalë nga banesa ime që atëherë dhe mezi kam ngrënë në katër ditët e fundit.

Si mund ta kapërcej humbjen e dashurisë së jetës sime?

Përgjigjja e piskologes:

Të humbasësh dikë që ke dashur dhe me të cilin ke parë një të ardhme, nuk është kurrë e lehtë.

Por duket sikur e dinit, thellë brenda vetes, ky burrë nuk do ta linte kurrë gruan e tij për ju.

Në realitet, burrat që kanë lidhje shumë rrallë i lënë gratë e tyre.

Askush nuk mund të shuajë thjesht ndjenjat e tij. Por me kalimin e kohës, do ta kapërceni këtë.

Paketat e mia të mbështetjes “Ecja përpara me një zemër të thyer”, kanë disa këshilla të dobishme.

Mbështetuni te miqtë dhe familja. Mundohuni të jeni e zënë, duke krijuar kujtime të reja pozitive.

Këshillimi gjithashtu mund t’ju ndihmojë të përballeni me këtë./Botasot

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Largohet nga Dukagjini

Story i radhës

“Putin person i klasit të parë”/ Ecclestone: Zelensky duhet të ishte dorëzuar në Rusi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish