“Bëni gati arkivolat vetë”, paralajmërimi i Noizy-t për reperët që i kanë bërë diss

Noizy ka paralajmëruar reperët se ai ka një diss rrugës.

Noizy ka paralajmëruar një diss të për të gjithë ata që e kanë përfolur atë këto kohë.

Në një postim në Instagram reperi ka treguar se ka bërë gati një këngë për t’ju përgjigjur kundërshtarëve të tij dhe është shprehur i bindur që askujt nuk ka për t’i pëlqyer.

Noizy ka zbuluar se kënga do të mbajë titullin “1 herë e mirë”.

““1 herë e mirë. Titulli i këngës së radhës. Për të gjithë diss-at që më keni kushtuar. S’ja keni idenë sa ka me ju dhimt realiteti. Boni gati arkivolat vetë. ‘Na jena OTR’ s’ka qenë gjo domethënë. Konga shumë e gjatë se vetë i keni fajet m’keni bo 3000 dissa”, ka shkruar Noizy.
 

Ngjarja paraprake

Festa në kohë pandemie/ Qytetarët kanë nisur të bëjnë blerjet e fundvitit

Ngjarja e ardhëshme

Istogu superfuqi për kampionin, 11 fitore rresht - kampion vjeshtor 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian