Belotti pranë Milanit!   

Belotti pranë Milanit!   

Milan, sipas TuttoSporti do të ishte më afër për të marrë shërbimet e një tjetër sulmuesi me kosto zero, në këtë rast, Divock Origi, nga Liverpooli.

Përveç kësaj, siç theksojnë mediat e lartpërmendura, ka pasur një interes më të madh nga Belotti për të zbritur në Milano sesa anasjelltas.

Kapitenit i përfundon kontrata këtë verë dhe e ardhmja e tij duket larg Torinos.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Macron: Pushtimi rus i Ukrainës ishte një “shok” për NATO-n

Story i radhës

Franca publikon listën e lojtarëve

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish