Bella Hadid sapo filloi trendin më të ri të flokëve për këtë vit

Bella Hadid ka ngjyrosur flokët e saj përsëri.

Bella Hadid është një ndër emrat më të njohur në botën e modës.

Modelja në llogrinë e Instagramit ka grumbulluar 37.2 milionë ndjekës dhe fotot e saj gjithmonë marrin vëmendje të madhe.

Ajo shfaqet thuajse çdo ditë me një ‘look’ të ri teksa dhe mahnit fansat me pamjet interesante.

Duket se ajo ka vendosur të filloj vitin 2021 me një ndryshim total ku edhe sii duket mund të filloj një trend të ri pasi fansat e saj i dhan mijëra komente pozitive për dukjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Ngjarja paraprake

A mund ta marrin vaksinën personat që e kanë kaluar Covid, flet epidemiologu

Ngjarja e ardhëshme

RMV/ 911 pacientë në spitalet në të gjithë vendin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian