Bella Hadid nuk përmbahet, fotografohet komplet e zhveshur

Bella Hadid ka prezantuar fotosesionin e saj të ri për “V Magazine”, në ditën e parë të vitit.

Përmes një postimi, ajo bëri të ditur se është fytyra e numrit të ri të “V Magazine”, ndërsa erdhi shumë provokuese.

Bella ishte zhveshur tërësisht, teksa pjesët intime i mbuloi me një xhaketë dhe dukej në top-formë.

Pavarësisht se iu mungoi sfilatave, modelja gjatë gjithë vitit ka pozuar për marka të njohura.

Image
Ngjarja paraprake

Hedh armën në tokë dhe tenton ti ikë policisë, një i arrestuar te “Ali Demi”

Ngjarja e ardhëshme

33 vjeçari nga Malisheva është një nga katër viktimat nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian