Bella Hadid fotografohet në Milano derisa largohet nga hoteli se ku po qëndron

Ajo u pa në qytetin italian këtë javë para se të nisej për të bërë një test Covid-19 në aeroport.

Dhe, Bella Hadid ishte e sigurt që do të bënte të kthenin kokën nga ajo të mërkurën ndërsa largohej nga hoteli i saj në Milano.

Supermodelja, 24 vjeç, kishte veshur një jelek prej lëkure të zezë dhe xhinse të zeza të lehta, ndërsa ecte rrugës e shoqëruar nga një roje sigurie.

Bella bashkoi jelekun e saj të me diamante me një bluzë të zezë  ngjyrë bezhë të ngjyrosur dhe çizme të zezë me dantella.

Ajo e rrumbullakosi ansamblin elegant me një çantë të madhe të zezë me një zinxhir argjendi dhe syze dielli të errëta.

Motra e Gigi lidhi flokët e saj prapa kokës  derisa ajo iu përmbajt rregullave anti-Covid duke mbajtur një maskë të zezë për fytyrën.

Ndërkohë, pasi u bë fytyra e markës Michael Kors, Bella pozoi me një çantë të re për linjën me një postim në një ishull tropikal të dielën.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Malishevë: 8 të shëruar dhe 5 raste të reja me covid-19

Ngjarja e ardhëshme

SHBA, shkon në mbi 563 mijë numri i të vdekurve nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian