Belkiz Kera pozon e lumtur pranë Milot Rashicës

Belkiz Kera është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashicës, Belkize Kera është mjaft e ndjekur në rrjete sociale.

Ajo jo rallë herë ndan momente të shumta me djalin e saj dhe bashkëshortin Milot Rashica, futbollistin e njohur shqiptar.

Ajo sot ka publikuar një fotografi me partnerin e saj ku shfaqet mjaft e lumtur pranë tij.

Çifti shihen të buzëqeshur e të lumtur për të kaluar kohë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Image

 

Ngjarja paraprake

RMV vend i çudirave! Ish kryetari i komunës blen dyqan 500 mijë euro, pa paguar asnjë denarë! Ja kush është

Ngjarja e ardhëshme

Pse Ndodhin Ngërçet Dhe Kontraktimet Muskulare – Çfarë Duhet Të Keni Kujdes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian