Bekteshi: Pretendojmë të fitojmë të gjitha komunat me shumicë shqiptare

Kreshnik Bekteshi në emisionin ClickPlus në lidhje me zgjedhjet Lokale ka deklaruar se BDI pretendon ti fitojë të gjitha komunat me shumë shqiptare, bazuar në anketat e fundit.

Gjithashtu ka bërë të ditur se është duke u biseduar rreth programeve për çdo komunë në veçanti me të cilat do të garojnë dhe do të kërkojnë besimin e qytetarëve

“Pretendojmë të fitojmë të gjitha komunat me shumicë shqiptare, bazuar në anketat e fundit, jemi duke biseduar rreth programeve për çdo komunë në veçanti me të cilat do të garojmë dhe kërkojmë besimin e qytetarëve” – është shprehur Bekteshi

Ngjarja paraprake

Konfirmohet mungesa e sigurtë e Manchester United në takim ndaj Milanit

Ngjarja e ardhëshme

Bëri bujë me kërcimin e saj pak vite më parë, balerina e njohur gjendet pa jetë në shtëpi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian