Bekteshi: BDI është unike

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi i pyetur në emisionin ClikcPlus lidhur me pakënaqësitë e fundit në BDI, respektivisht me të ashtuquajturin “Grup i Zjarrit”.

Bekteshi është përgjigjur se BDI është unike dhe se edhe Qeveria edhe Kuvendi po funksionojnë normalisht.

“BDI është unike, kemi mbledhje të rregullta brenda organeve partiake, qeveria, kuvendi funksionojnë..” – është përgjigjur Bekteshi.

Ngjarja paraprake

Kush është historiani që humbi jetën në aksident

Ngjarja e ardhëshme

Reagimi që shkaktoi intervista e Osmanit, “dielli nuk mbulohet me shoshë”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian