Bëjnë sërish sherr

Pike e Shakira bëjnë sërish sherr!

Një problem i ri ka lindur mes Shakirës dhe ish-mbrojtësit të Barcelonës, Xherard Pike.

Kur dukej se situata mes të dyve ishte tashmë e qetë pas nënshkrimit të marrëveshjes për kujdestarinë e dy fëmijëve, ish-çifti është zhytur në një tjetër mosmarrëveshje.

Këtë herë mollë sherri janë bërë festat e fundvitit, me çiftin që nuk ka rënë dakord se ku do të kalojnë fëmijët Krishtlindjen dhe Vitin e Ri!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vetmia është edhe më e vështirë në Krishtlindje

Story i radhës

Mbesin pa ujë banorët e fshatit Drenoc

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish