Bëhen matjet, sa peshon Arnold Gjergjaj dhe kundërshtari i tij?

Boksieri Arnold Gjergjaj është gati për sfidën e madhe në boksin profesionist.

Ai do të përballet me Diminik Vial.

Matjet zyrtare përfunduan me sukses, ndërsa Gjergjaj nesër shpreson në fitore.

Arnold Gjergjaj peshon 109 kg e Dominic Vial 135 kg. 

Menaxheri i boksit, Avdyl Salihu, beson e shpreson se Gjergjaj do të tregojë klasin e tij në ring ndaj kundërshtarit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një tjetër anije fundoset në Detin Mesdhe, raportohen 34 refugjatë të zhdukur

Story i radhës

“Bëri seks në shtratin tonë”/ Rrëfimi i 48 vjeçarit: Unë isha në spital derisa gruaja ime…!

Të fundit nga