Bëhen bashkë djemtë e “Përputhen”

Disa nga djemtë e emisonit kanë publikuar një fotografi së bashku.

Përveç Mevlanit i cili është ende pjesë e programit të gjithë tashmë janë larguar.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” Emin Kelmendi ka publikuar imazhin në storien e tij në Instagram dhe pastaj të gjithë e kanë ripostuar në storiet e tyre.

Në fotografi mund të shohim, Andin, Fationin, Eminin dhe Mevlanin.

Image

Ndryshe, ata vetëm se i kanë bërë tag njëri-tjetrit në Instagram nuk kanë zbuluar arsyen e takimit.

Theksojmë se, pas hyrjes së tyre në program përveç takimeve mes vajzave djemtë e emisionit kanë formuar edhe miqësi  dhe tashmë shihen pothuajse çdo ditë në shoqërinë e njeri-tjetrit.

Ngjarja paraprake

Britani, hetime për krime lufte ndaj bashkëshortes së Assadit

Ngjarja e ardhëshme

Të paktën dy të vrarë në protestat në Mianmar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian