Befasohet Luizi, ja çfarë informacioni mori sonte nga jashtë oborrit të BBVA

Informacion nga jashtë por jo nga banorët por nga njerëzit.

Mbrëmjen e sotme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @luizkryefjala

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vendet nordike duan mbrojtje të përbashkët ajrore kundër Rusisë

Story i radhës

Stadiumi i ri i Milanit, banorët e lagjes janë kundër

Të fundit nga