Beckham synon t’i bëjë sërish bashkë Messin dhe Suarezin

Sërish mund t’i shohim duke luajtur së bashku.

Lionel Messi dhe Luis Suarez, u ndanë verën që lamë pas, pasi Barcelona e shiti sulmuesin uruguaian te Atletico Madridi.

Këtë nuk e priti mirë Messi, që vazhdimisht përmend gabnimin që bëri Barca që ia largoi shokun më të mirë.

Sido që të jetë, ata mund të përfundojnë duke luajtur sërish së bashku.

Sipas asaj që raportojnë mediat britanike, David Beckham ka nisur punën që një ditë t’i trasnferojë që të dy në Amerikë.

Edhe më të mundshme e bën këtë fakti që Messi, vetëm pak ditë më parë, haptazi e pranoi se do t’i pëlqente dhe se gjithmon ka ënderruar që të luajë në MLS dhe duket se kjo ëndërr mund t’i bëhet realitet me insistimin e legjendës së Manchester United e Real Madrid.

Ngjarja paraprake

KRU “Prishtina” kërkon mirkuptim nga konsumatorët e Fushë Kosovës, Drenasit e ‘Kalabrisë’

Ngjarja e ardhëshme

Samoa, Kiribati, Zelanda e Re dhe Fixhi, vendet e para që pritën vitin 2021

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian