Bebe Rexha shkruan historinë me këngën “Meant to be”

Bebe Rexha ka arritur një sukses të ri me këngën “Meant to be”.

Bebe Rexha është një prej emrave që vazhdimisht po shënon suksese të mëdha në arenën ndërkombëtare.

Përmes postimit të fundit, këngëtarja bëri të ditur se janë shitur 10 milionë kopje të këngës “Meant to be”.

Me këtë, kjo këngë është certifikuar me pllakatën e diamantit, sukses të cilin nuk e kanë arritur shumë persona.

Bebe falënderon fansat për përkrahjen dhe bashkëpunëtorët që e bënë këtë këngë të jetë realitet.

Ngjarja paraprake

Barcelona në hap të kampionit, mposht Celtan me një lojtar më pak

Ngjarja e ardhëshme

Plas debati në emision, Rudina Hajdari i kthehet keq Baton Haxhiut: Mos më jep mend mua se...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian