Bebe Rexha pozon joshëse në të zeza teksa tregon reçipetat

Këngëtarja është shfaqur provokuese në paraqitjen e fundit.

E veshur me ngjyrë të zezë, Bebe Rexha ka zbërthyer këmishën derisa ka zbuluar të brendshmet.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar imazhin i cili arriti të pëlqehet mjaft shumë nga ndjekësit dhe fansat e këngëtares që nuk janë të pakët.

Ajo ka vendosur makijazh dhe bizhuteri duke e kombinuar me veshjen që ka zgjedhur.

Ndryshe, Bebe Rexha së fundi njoftoi se është duke punuar për albumin e saj të ri.

Image
Ngjarja paraprake

Arrestohet një anëtar i DEASH-it që eksploronte një zonë ushtarake në Stamboll

Ngjarja e ardhëshme

Gjermania regjistron mbi 11 mijë raste të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian