Bebe Rexha plot shik gjatë prezencës “People’s Choice Awards”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka qenë ndër pjesëmarrëset në ndarjen e çmimeve të “People’s Choice Awards”.

Pasi një një shumicë e eventeve u anuluan, kjo e fundit vendosi të mbahet për herë të 46-të në Santa Monica, shkruan Daily Mail.

Në mesin e shumë artistëve, vëmendje të madhe mori paraqitja e bukuroshes, e cila shkëlqente me veshjen.

Bebe kishte zgjedhur të theksojë linjat trupore më një fustan të zi, dhe një palë këpucë unike.

Sa i përket aksesorëve, këngëtarja ka zgjedhur vetëm një qafore me plot shkëlqim.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Mbi 92 mijë punëkërkues më shumë se vitin e kaluar në Kosovë

Ngjarja e ardhëshme

Kjo është Jill Biden, gruaja e presidentit të ri amerikan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian