Bebe Rexha e bën ‘nxehtë’ edhe njëherë, vë në pah gjoksin pa reçipeta

Bebe Rexha shfaqet tejet provokuese në foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, kohët e fundit i ka shpeshtuar fotot provokuese.

Në imazhin e fundit u shfaq po aq seksi sa edhe në ato paraprake dhe sigurisht se vëmendja e madhe ka shkuar drejt saj.

“Përshëndetje”, ka shkruar Bebe pranë postimit të fotos të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Në këtë imazh Bebe vuri në fokus gjoksin dhe shihet se nuk ka veshur fare reçipeta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating 20 million views of the Baby I’m jealous music video. Thank youuuuu

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ngjarja paraprake

Vdes një vullnetar që mori pjesë në provat e vaksinave të Oksfordit

Ngjarja e ardhëshme

Spanjolli drejton Kombëtaren e Kosovën në ndeshjet me Malin e Zi dhe Suedinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian