Bebe Rexha bëhet zeshkane, shfaqet seksi

Bebe Rexha ka mahnitur me fotot e reja në instagram.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare por me famë botërore ka marrë vëmendje teksa ka treguar ndryshimin drastik që ka bërë në pamje.

Ajo është shfaqur me flokë të zi korb të prera shumë shkurt si dhe përpara më balluke.

Ky stil i ri i saj u komentua shumë nga fansat të cilët disa e komplimentuan e disa jo.

Këngëtarja e ka theksuar se këto foto janë nga prapaskenat e filmit “Queen Pins” ku do të marrë pjesë.

Siç vërehet Bebe Rexha këtë ndryshim e realizoi duke vendosur paruke.

Ndryshe, “Better Mistakes” është albumi i këngëtares të cilin e publikoi në maj.

Image

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Gjendja me COVID në Spitalin e Pejës, 24 pacientë në gjendje të rëndë

Ngjarja e ardhëshme

Dashuria falco e VMRO ndaj Selës vazhdon, fotoja e tij vendoset në kornizë (Foto)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian