Beatrix Ramosaj shkëlqen e veshur me fustan nusërie

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është e njohur për veçantinë e stilit të saj.

Bukuroshja brune përmes rrjete sociale mban të azhurnuar fansat, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale.

Edhe fotosesionet për të nuk kanë të ndalur, sikurse edhe në një të fundit që u shfaq me plot shik.

Profili i saj në Instagram është kapluar nga komentet pozitive, pasi e veshur me fustan nusërie, Beatrix theksoi linjat e mrekullueshme trupore.

Flokët e lakuara ka vendosur t’i lë të lira mbi super, kurse për makijazh ka shkuar me ngjyra më të errëta.

Ndërkaq, Beatrix së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar në projektin e ri muzikore.

Image
Ngjarja paraprake

​Balotelli në bisedime me këtë klub anglez

Ngjarja e ardhëshme

Fatos Beqiraj me Malin e Zi - në Ligën B

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian