Beatrix Ramosaj me tatuazh të ri

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka bërë një tatuazh të ri.

Këngëtarja nga Shqipëria Beatrix Ramosaj ka vendosur të shtoj në trupin e saj një tatuazh të ri.

Ajo i preferon  mjaft shumë rrjetet sociale, kjo është një prej arsyejeve që është thuajse gjithnjë aktive në to.

Beatrix ka publikuar disa fotografi në Instagram, përmes së cilave iu ka treguar ndjekësve tatauzhin e saj të ri.

Ajo kishte vendosur që në pjesën pasme të qafës realizonte tatuazh dhe e ndau këtë me ndjekësit e saj.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Përmbytjet në Shkodër, mbërrijnë mjetet e para të ushtrisë

Ngjarja e ardhëshme

Samsung lançon Android 11 për seritë Galaxy S10

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian