Beatrix Ramosaj gati sa nuk i zbulon të gjitha me fustanin e shkurtër

Beatrix ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, njihet për pozat provokuese që i sjell në rrjete sociale.

Njësoj ka vepruar edhe në imazhet e funBedit që i ka sjell në Instagram.

Beatrix është shfaqur e veshur tejet elegante. Fustani që ka zgjedhur është tejet i shkurtër dhe gati sa nuk i zbuloi të gjitha.

Këngëtarja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram andaj edhe pëlqimet dhe komentet e shumta që i bëjnë pranë fotove asnjëherë nuk mungojnë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤🗡🗡🗡

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Ngjarja paraprake

Ilir Hasani: Hapja e kufijve me shtetet fqinje nuk do të rit numrin e të infektuarve me Koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

Covid në Evropë, OBSH: Infektimet më të Larta se Piku i Parë i Koronavirusit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian