BDI-Strugë rindez sërish motorët për fitoren e 31 tetorit

Në takimin e sotëm, të zhvilluar me anëtarët e shtabit të Bashkimit Demokratik për Integrim – Strugë, diskutuam dhe analizuam rezultatin e raundit të parë dhe progresin e deritanishëm. ✅AdvertisementsJemi të fokusuar në qëllimin tonë dhe nga sot nis mobilizimi për arritjen e fitores së madhe, në datë 31 tetor. ✅Për një të ardhme të sigurt, voto blertë! 🟢Rretho numrin 3! ✅

Ngjarja paraprake

Kasami: Pres votat edhe nga LSDM në rreth të dytë

Ngjarja e ardhëshme

Беќаровски: 250.000 вистински чесни гласачи останаа дома, бидејќи не им се нудеше вистински победнички избор

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian