Bayerni nuk po gjen marrëveshjen

Juve e Barça tentojnë t’i heqin nga duart Bayernit një talent!

Bayern Munih nuk po gjen marrëveshjen për të nënshkruar me talentin 17-vjeçar, Kenan Yildiz.

Për shërbimet e tij prej kohësh interesohet edhe Barcelona, ndërkohë që tani në garë është futur edhe një tjetër klub.

Juventusi është bashkuar në garën për ta marrë falas Yildiz dhe po bën përpjekjet maksimale të fitojë konkurrencën me Bayern dhe Barcelonën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

A është e vërtetë që nuk duhet të vishemi me të zeza në verë?

Story i radhës

Përplasje dramatike! Motori fluturon në ajër, shqiptari ndërron jetë direkt në vend

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish