Bayern, objektivi i madh…

Bayern, objektivi i madh për sezonin e ardhshëm është ylli i Barçës!

Sipas Bild, është Frenkie de Jong objektivi i madh i Bayern Munich për sezonin e ardhshëm.

Rendimenti i mesfushorit holandez po përmirësohet dhe lojtari duket se është ojesë e listës së lojtarëve që bavarezët kanë vënë në shënjestër për të përforcuar mesfushën.

Një listë që përfshin edhe emrat e Boubacar Kamara, Eduardo Camavinga, Florian Neuhaus dhe Denis Zakaria.

Ngjarja paraprake

Blogerja Anisa Veseli i futet muzikës, nis realizimin e këngës së parë me producentin Rzon

Ngjarja e ardhëshme

SHBA, lideri Demokrat në Senat kërkon shkarkimin e Trump-it

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian