Bayern Munih ka gati…

Bayern Munih ka gati “thesin” me 75 milionë euro për De Ligt!

Holandezi ka tre rrugë dhe duhet të zgjedhë vetëm një, Juventus, Bayern ose Chelsea.

Mbrojtësi holandez është në qendër të merkatos dhe deri më tani vetëm Bayern Munich dhe Chelsea kanë bërë hapat e parë konkret për të.

Sipas “Corriere della Sera”,Bayern Munich ka bërë gati 75 milionë euro për të blerë kartonin e De Ligt.

Mbrojtësi e ka bërë të ditur se dëshiron kalimin te bavarezët dhe pret që oferta e kënaqshme për Juventusin të realizohet.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Të kesh jetë seksuale të mrekullueshme nuk do të thotë të kesh një marrëdhënie të plotë, ja përse

Story i radhës

Në Rumani e kanë ngatërruar ekipin shqiptar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish